Druga zbiralna akcija starega papirja v šolskem letu 2017/2018

SPOŠTOVANI STARŠI!

Druga zbiralna akcija starega papirja bo tokrat potekala:

  • v torek, 10. 4. 2018 (PRED GOVORILNIMI URAMI od 16:00 do 17:00);
  • v sredo, 11. 4. 2018 (PRED POUKOM od 7:30 do 8:15).

Še vedno pa prosimo starše, ki nameravajo pripeljati večjo količino papirja, da odpeljejo papir na Gorenje Surovino d.o.o., PE Žalec. Pri tehtanju povedo, da gredo sredstva za OŠ Griže ter list, ki ga prejmejo kot dokazilo o oddanem papirju, prinesejo v šolo. Na listu mora biti navedeno, kateremu oddelku so sredstva namenjena. Papir lahko peljejo na zbirno mesto kadarkoli in ne le v času akcije na šoli.

Nadaljnje informacije o tej in drugih zbiralnih akcijah bodo objavljene na spletni strani šole in na oglasni deski. V primeru dežja bo akcija prestavljena.

Dostopnost