Kolesarski izpit

Učenci 5. razreda smo letošnje leto kar nekaj ur namenili opravljanju kolesarskega izpita. Najprej smo spoznavali teorijo in opravili teoretični del izpita, nato smo se vozili po poligonu v Ločici pri Šempetru in na koncu vožnjo zaključili na cesti v okolici šole.

V petek, 25. 5. 2018, smo opravljali izpitno vožnjo. Veseli sporočamo, da smo vsi opravili kolesarski izpit. Pri opravljanju le tega so nam bili v veliko pomoč policist Policijske postaje Žalec in člani Združenja šoferjev in avtomehanikov Savinjske doline.

Policist nam je vsem zaželel varno vožnjo in predlagal še nekaj kolesarskih izletov s starši, preden gremo na pot popolnoma sami.

Kolesarjenje je zdravo, aktivno in prijetno – naj bo tudi varno!

Martina Govejšek, Mojca Govek Plevnik, razredničarki

Dostopnost