Utrinki 8. UNESCO tabora

V četrtek, 23. 5. 2019, smo na šoli uspešno izvedli 8. UNESCO tabor z naslovom Pletemo niti mreže z brenčanjem čebel. Učenci so lahko na 15 različnih delavnicah spoznavali delo in življenje čebel ali pa ustvarjali ob glasbi in animaciji ter kuhanju s čebeljimi pridelki. V projektu je sodelovalo več kot 15 šol iz vse Slovenije in 4 vrtci.

Vsem mentorjem delavnic, ki so pripravili zanimive in poučne dejavnosti, se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje.

Ob zaključku prireditve nas je nagovorila mag. Andreja Kandolf Borošak iz Čebelarske zveze Slovenija in poudarila pomembnost opraševalcev za ljudi in ozaveščevalnih akcij, ki spodbujajo ohranjevanje in varovanje čebel ter se nam obenem zahvalila za dejavnosti na tem področju.

Utrinke iz UNESCO tabora si lahko ogledate na fotografijah in videih.

 

Animacije, ki so jih izdelali učenci na delavnici STOP-MOTION.

 

 

Dostopnost