Kolesarska dirka po Sloveniji – start 3. etape v Žalcu   

V petek, 21. 6. 2019, bo v Žalcu prvič v zgodovini dirke potekal start 3. etape Kolesarske dirke po Sloveniji. Eden največjih športnih dogodkov v Sloveniji bo v neposrednem prenosu in posnetkih predvajan na TVS 2 in televizijski mreži EUROSPORT 1. Na dirki bo sodelovalo 19 ekip, od tega 5 iz najvišjega profesionalnega ranga UCI World Tour.

Kolesarji se bodo že zjutraj začeli zbirati na parkirišču pred Športnim centrom Žalec, glavno dogajanje pred startom pa bo na Šlandrovem trgu, kjer bodo člani ekip med 9.00 in 10.30 podpisovali startno listo in se ogrevali pred začetkom etape. Ob 10.50 bo sledil promocijski krog po Žalcu, ob 11.00 pa bo leteči start pri Fontani piv. Več informacij najdete na www.zkst-zalec.si.

Informacije o zapori cest najdete tukaj.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite ob trasi, bomo skupaj pozdravili kolesarje in navijali.

Dostopnost