#ENOSTAVNOČLOVEK

Spoštovani,

na pobudo šolske skupnosti učencev v sredo, 4. 12., pričenjamo z dobrodelno akcijo #ENOSTAVNOČLOVEK. Akcija poteka pod okriljem Gimnazije Celje – Center in Celjskega mladinskega centra.

Z akcijo želimo spodbujati solidarnost in dobrodelnost in se še posebej v decembrskih dneh spomniti na tiste, ki vsakodnevno živijo v stiski.

Na šoli bomo v avlo pri glavnem vhodu postavili »zabojnik«, v katerega  boste do 18. 12. lahko odlagali: družabne igre, vse za ustvarjanje (barvice, zvezke, papir, vse za šolo …), plišaste igrače, hrano za mačke in pse, posodice za hrano, rabljene odeje in brisače.

Zbrano bomo predali 19. 12. na Unesco prireditvi, organizator akcije pa bo stvari odpeljal v Materinski dom, Zavetišče za brezdomce, Pediatrično kliniko in  zavetišče za živali.

Že vnaprej hvala za pomoč.