Šolsko in območno tekmovanje učencev 9. razreda v znanju angleškega jezika

V četrtek, 14. 11. 2019, je potekalo šolsko tekmovanje v znanju angleščine za devetošolce. Tekmovanja se je udeležilo 13 učencev, ki so  izkazali odlično znanje.

Bronasto priznanje so osvojili:

  • Tinka Leskošek
  • Luka Utroša
  • Tijana Kveder

Priložnost za osvojitev srebrnega  priznanja pa sta si na območnem tekmovanju, ki je potekalo v ponedeljek, 15. 1. 2020, na 1. OŠ Žalec, prislužila učenca Tinka Leskošek in Luka Utroša. Tinka Leskošek je s samo eno izgubljeno točko osvojila odlično 3. mesto, srebrno priznanje in si zagotovila udeležbo na državnem tekmovanju, ki bo 17. 3. 2020.

Vsem sodelujočim učencem, posebej pa izvrstni Tinki Leskošek, čestitam za vložen trud in dosežene rezultate.

Mentorica: Saša Silovšek

Dostopnost