Vzgoja za internet: Izobraževalni spletni seminar za starše otrok od 1. do 6. razreda

Vabilo na spletni izobraževalni seminar: Vzgoja za internet: Izobraževalni spletni seminar za starše otrok od 1. do 6. razreda

Safe.si bo 20. oktobra ob 18. uri pripravil 60 minutni spletni seminar na temo varne uporabe interneta za starše otrok od 1. do 6. razreda. Sodelovala bosta Safe.si predavatelja Tjaša Jerman Kuželički in dr. Benjamin Lesjak. Na spletnem seminarju »Vzgoja za internet« želimo izpostaviti nekatere vidike in vplive uporabe novih tehnologij za potrebe pouka na daljavo, ki so pomembni za starše otrok od 1. do 6. razreda. Spletni seminar, ki ga organiziramo, je drugi v seriji seminarjev za starše ob začetku šolskega leta 2020/2021. V mesecu septembru smo namreč že izvedli spletni seminar za starše otrok in dijakov od 7. razreda do konca srednje šole. Posnetek seminarja si lahko ogledate tukaj.

Več informacij o dogodku: https://safe.si/novice/vzgoja-za-internet-izobrazevalni-spletni-seminar-o-varni-in-odgovorni-rabi-interneta-za

Prosimo vas, da naše vabilo posredujete tudi staršem otrok vaše šole, saj želimo, da se spletnega predavanja udeleži čim večje število staršev.

Dogodek je brezplačen, zaradi lažje organizacije spletnega predavanja pa se je treba na dogodek prijaviti.

Za prijavo kliknite na naslednjo povezavo: https://izobrazevanja.safe.si/STARSIwebinar

Dostopnost