Srečanje šolskih glasbenih skupin v Grižah, 2. junija 2023

V petek, 2. junija 2023, se bo na OŠ Griže zgodilo dolgo pričakovano srečanje šolskih glasbenih skupin. Dogodek, ki obljublja izjemno glasbeno izkušnjo, bo predstavil talente iz različnih šol.

Prisluhnili bomo širokemu spektru glasbenih žanrov, pri čemer bodo skupine prikazale svoje edinstvene interpretacije priljubljenih pesmi. Dogodek bodo popestrili Sara Lamprečnik, Ana Golavšek, Katja Florjančič in Franci Podbrežnik.

Srečanje bo potekalo na prireditvenem prostoru Letnega gledališča Limberk, s pričetkom ob 11. uri. V primeru dežja bo dogodek v telovadnici šole.

Navdušeni smo, da bomo gostili omenjeni dogodek. Glasba je pomemben del izobraževanja in celostnega razvoja naših učencev, zato se veselimo priložnosti, da to strast delimo z ostalimi šolami.

Zagotovo se obeta nepozaben dan, poln glasbe in veselja.