1. SREČANJE MLADIH PLANINCEV PLANINSKEGA KROŽKA OŠ GRIŽE IN POŠ LIBOJE

V petek, 13. 10. 2023, smo se člani planinskega krožka podali na prvi pohod. Da je bilo vzdušje še lepše, so nas obdajale lepe jesenske barve ter čudovito vreme. Učenci Osnovne šole Griže smo pot pričeli pri šoli, kjer nas je pričakal avtobus in nas zapeljal do podružnične šole Liboje. Tam smo se z ostalimi člani planinskega krožka združili in odšli na pot do PGD Zabukovica. Pot nas je peljala mimo hiš, čez travnike in tudi skozi gozd. Do cilja nas je ločil le še manjši vzpon, zato smo si privoščili krajši počitek. Med potjo smo veselo nabirali jesenske plodove, se spodbujali k nadaljevanju poti in veselo načrtovali igre, ki jih bomo izvedli. Pri PGD Zabukovica smo pojedli malico iz nahrbtnika, se odžejali, opravili fotografiranje za spomin in veselo pričeli z druženjem na igrišču.

Ker je bil naš prvi izlet tako barvit in poln smeha, komaj čakamo, da izvemo, kam nas bo pot vodil naslednjič.

 

Mentorici krožka, Tjaša Centrih in Gabrijela Gajšek

Dostopnost